Myjki wysokociśnieniowe i pompy wysokociśnieniowe
Wemaa

Serdecznie witamy Państwa na stronie polskiej firmy Wemaa produkującej myjki wysokociśnieniowe i pompy wysokociśnieniowe wykorzystywane w działalności przemysłowej. W naszej ofercie znajdują się zarówno myjki wysokociśnieniowe o ciśnieniu roboczym 500 – 1000 bar oraz urządzenia ultra wysokich ciśnień (UHP) 1500 2800 bar. Oprócz seryjnej produkcji wcześniej wymienionych urządzeń produkujemy również pompy wysokociśnieniowe o niestandardowych parametrach wydajnościowych. Od seryjnie produkowanych urządzeń wysokociśnieniowych różnią się one ciśnieniem wynoszącym 100-500 bar. Uzupełnieniem naszej bogatej oferty myjek i pomp wysokociśnieniowych są małe pompy wysokociśnieniowe generujące 150 – 200 bar i z wydatkiem 21 i 15 litrów na minutę.

Wemaa - Twój producent pomp wysokociśnieniowych

Wemaa działa na rynku pomp i myjek wysokociśnieniowych od 1994 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń wysokociśnieniowych pozwala nam oferować myjki i pompy wysokociśnieniowe charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych i długimi okresami bezawaryjnej pracy. Potwierdzeniem tego jest fakt, że od 2007 roku większość pomp i myjek z segmentu 500 bar – 1500 bar jest kupowana przez firmy ze Skandynawii i Europy Zachodniej.
Wybierając nasze urządzenia wysokociśnieniowe otrzymują Państwo produkty o najwyższej, światowej jakości, które zostały od postaw zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce!

Myjki i pompy
Wysokociśnieniowe

Oferujemy Państwu:

  • myjki wysokociśnieniowe 500 bar
  • agregaty (UHP) ultra wysokich ciśnień 1500 - 2800 bar
  • przemysłowe urządzenia czyszczące
  • pompy ciśnieniowe
  • pompy przemysłowe
  • akcesoria wysokociśnieniowe.

Certyfikaty
Producenta pomp i myjek

Myjki wysokociśnieniowe - bestsellery 2020