Pompy przemysłowe - polski producent pomp przemysłowych
Wemaa

Firma Wemaa produkuje pompy przemysłowe i agregaty wysokociśnieniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych i niezawodnych urządzeń UHP – urządzeń ultra wysokich ciśnień.

Pompy przemysłowe i urządzenia na zamówienie

Poza seryjną produkcją wykonujemy wiele jednostkowych projektów pomp dla przemysłu. Ciśnienia w tych urządzeniach – w stosunku do seryjnych -są niższe 100 – 300 bar, natomiast wydatki tłoczenia znacznie większe 100 – 500 l/min.. Dopełnieniem naszej oferty w tym segmencie są pompy z silnikami z podstawowym osprzętem o ciśnieniach 150 i 200 bar, odpowiednio z wydatkiem 21 i 15 l/min..

pompy przemysłowe

 

Dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i budowanie urządzeń wysokociśnieniowych sprawiło, że nasze produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i długimi okresami bezawaryjnej pracy.

Międzynarodowa sieć dystrybucji pomp przemysłowych

Jakość naszych produktów, w tym pomp przemysłowych doceniają również odbiorcy z Europy Zachodnie i Skandynawii, którym od 2007 roku sprzedajemy połowę naszych agregatów wysokociśnieniowych w segmencie 500 – 1500 bar.

Szanowni Państwo wybierając nasze urządzenia  otrzymujecie produkty najwyższej światowej jakości, zaprojektowane i wykonane w Polsce.

Oferujemy Państwu:
  • myjki wysokociśnieniowe 500 bar
  • agregaty ( UHP) ultra wysokich ciśnień 1500 – 2800 bar
  • przemysłowe urządzenia czyszczące
  • pompy ciśnieniowe i wysokociśnieniowe
  • pompy przemysłowe
  • akcesoria wysokociśnieniowe
Certyfikaty
Nagrody